Federacja CEDIP SPIN

CEDIP, czyli Europejska Organizacja Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania jest najprężniej rozwijającą się federacją nurkową w naszym kraju. Organizacja tworzona jest przez szkoleniowców, którzy swoje szlify zdobywali na wszystkich kontynentach świata. Organizacja jest reprezentowana w Polsce przez SPIN (Szkołę Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania), silną i niezależną organizację, co daje nam możliwość szybkiego reagowania na potrzeby lokalnego rynku. CEDIP to profesjonalizm, rzetelność, indywidualne podejście.

CEDIP – INFO

CEDIP jest Instytucją Europejską powołaną dla Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania. Reprezentuje 12 głównych europejskich organizacji nurkowych i jest obecny poprzez swoich instruktorów w 46 krajach świata. Do CEDIP  należy ponad 2000 instruktorów nurkowania zrzeszonych w 16 organizacjach nurkowych. Federacja zarejestrowana jest w sądzie rejestrowym w Belgii, obecnie siedziba administracyjna federacji mieści się we Włoszech.

Dowiedz się więcej…

SPIN – INFO

SPIN– Szkoła Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania zrzesza Instruktorów i sympatyków nurkowania. Organizacja jest jedynym uznanym przedstawicielem CEDIP

Dowiedz się więcej…